Суббота, января 16, 2021

katyaЛегендарна баба Катя з Майдану каже, що саме 14 серпня почне здійснюватися пророцтво Нострадамуса про “співочий народ з берегів Борисфену”

Астролог-аматор Катерина Іваненко (відома багатьом як баба Катя з Майдану) приїхала на історичну територію Запорозької Січі – до Могили Івана Сірка і зробила тут власне пророцтво під час вшанування пам’яті легендарного кошового отамана. Катерина Іваненко пророкує, що саме сьогодні, 14 серпня, на Запоріжжі відбудеться надзвичайної сили магічна подія, що вирішить подальшу долю України.

“Згідно з відомими мені знаннями астрології та циклами розвитку, 14 серпня, є особливо магічним днем в історії України. Сьогодні з ініціативи духу Івана Сірка відбудеться об’єднання душ нині живущих з душами предків”.

“Нині відбудеться те, що пророкував Нострадамус: “На берегах Борисфена його співочий народ започаткує новий світовий порядок”. 14 серпня ми всі маємо подумки висловити свою волю до духа Івана Сірка”, - радить Катерина Іваненко.

Астролог-аматор впевнена, що саме, 14 серпня, народився легендарний кошовий отаман. Цю дату вона вирахувала ще в часи Майдану на прохання одного з нащадків Івана Сірка.

“З п’яти років захоплююся астрологією. І ось, під час Майдану, дізнавшись про це моє хобі, один з прямих нащадків Івана Сірка (не можу назвати без його на те згоди), попросив вирахувати справжню дату народження його видатного пращура. Адже науковці не змогли визначитися, називають 1605-1610 роки. От я два роки працювала. Впевнена на сто відсотків, що мені вдалося встановити її. Це 14 серпня 1610 року, слобода Мерефа, що на нинішній Харківщині, народився він о першій годні одинадцять хвилин”, - розповідає Катерина Іваненко.

Щодо дати – 14 серпня 2016 року Катерина переконана: цей день переломний для історії України, жінка навіть спеціально вишивала собі сорочку, щоб в ній відвідати історичну територію Запорозької Січі.

62-річна Катерина Іваненко була активною учасницею Майдану, приєдналася до нього 1 грудня 2013 року. Працювала в прес-центрі, там її і почали називати бабою Катьою з Майдану. За фахом вона інженер лісового господарства, нині на пенсії. Після Майдану приєдналася до волонтерського руху.

Нагадаємо, що пам'ять легендарного кошового отамана Івана Сірка, 13 серпня, вшановували на його могилі біля села Каплунівка Нікопольського району Дніпропетровської області.

Джерело: zp.depo.ua

Комментарии   

+6 #1 Українець звичайний 15.08.2016 17:24
Боже та душі предків, дайте сил нашому народові перемогти кровососів - олігархів та їхнє вісько - корумпованих чиновників і політиків. Проясни очі сліпому народу, аби побачив, що крїною править головний злодій. Злодюга над злодюгою. Отче спаси і сохрани Україну.
Бо прийдеться звертатися за допомогою до євреїв. Слово честі, під євреями рабам краще ніж під олігархами.
От тільки, Господи, після того ми -українці - назавжди втратимо право молитись до Тебе!
Так що, Господи! Спаси і сохрани рабів твої недолугих! Обіцяємо скоро порозумнішати... Років за 40 впораємося.

You have no rights to post comments