Воскресенье, мая 31, 2020

logo5Ми відкриваємося! Це перший, і єдиний в Україні та Європі театр, в якому грають ДІТИ а не дорослі! Єдиний театр, в якому вхід вільний. Вистави проходитимуть регулярно, по суботах і неділях. Забронювати місця а також дізнатися про нас більше можна на нашому сайті swija.com.ua
Запрошуємо на наші вистави за адресою: м.Запоріжжя вулиця Козача 7а (Зупинка "Трампарк).

«Про театр»

Запорізький  дитячий театр «Свія» розпочав свою діяльність у 2005 році. Потужно та динамічно розвиваючись, тоді ще театральна студія стала переможцем  V  та VI Відкритого фестивалю дитячих лялькових колективів "Березневі сходинки” (м. Рівне,2013р.,2014р.), здобула відзнаку «За кращу режисуру»  дитячого театрального фестивалю «Діти-дітям» (м. Запоріжжя,2013р.), стала лауреатом  Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва «Казка у гаю» м. Львів 2013р., лауреатом міжнародного фестивалю-конкурсу  «Золотий Лев», м. Львів, 2015р., міжнародного фестивалю-конкурсу  «Зоряні Карпати», м. Ужгород, 2015р.

001_c_c_c_c

002_c_c_c_c_c

003_c

007_c_c

004_c_c

005_c_c

006_c

Про театр

history-01

У номінації «Художнє читання» студійці брали участь і були нагороджені дипломами та відзнаками на  ІІІ Відкритому  обласному  конкурсі молодих акторів ім. Оксани Затварської, м. Івано – Франківськ, 2014 р.; ХІІ відкритому  дитячо-юнацького фестивалю «Дивограй»  м. Дніпро, 2014 та 2015 р., ХІІІ відкритому  дитячо-юнацького фестивалю «Веснограй» м. Дніпро 2015 р.,  Всеукраїнському фестивалі  дитячої та юнацької творчості  «Біла ластівка»  м. Дніпро 2015р. Починаючи з 2015 року, театр отримує високі нагороди і відзнаки  Всеукраїнських багатожанрових та театральних конкурсів та фестивалів, зокрема  «Перевтілення» (м.Київ), «Шлях до успіху» (м.Ірпінь,), Фестиваль українського аматорського театру (м.Київ), Чернігівський відкритий фестиваль аматорського театрального мистецтва (м.Чернігів) «Березневі сходинки» (м.  Рівне), «Юні зірки Мельпомени» (м. Берегово), «Варто» (м. Дніпро) та багато інших.

На запрошення українсько-французької культурної асоціації при Посольстві України у Франції  "ART culture et créativité",  влітку 2015 року, запорізький дитячий театр  «Свія» виступив у Парижі для української діаспори.

history-02

В 2015 та 2017 роках  театр  став переможцем відкритого Берлінського конкурсу дитячої та юнацької театральної творчості «Goldenes Schlüsselchen» ("Золотий ключик"), Берлін, Німеччина. В 2016 – 2017 роках  брав участь у Міжнародному театральному фестивалі в м. Біельсько – Біала, Польща ( XI Edycja Międzynarodowych Jesiennych Spotkań Artystycznych „Talizman Sukcesu” w Bielsku-Białej), отримав спеціальну нагороду від журі на фестивалі «Asteriada» (Варшава, Польща), два роки поспіль (2016 та 2017 рік) отримував головну нагороду, беручи участь у Відкритому  Аматорському театральному конкурсі  «Kurtyna» (Ryjewo, Gdansk).

history-03

За весь час існування, в театрі  було поставлено близько 20 різних за жанром та виконавською складністю вистав.

В спектаклях Запорізького дитячого театру «Свія» зайняті актори у віці 5 – 16 років.

Театр знаходиться на повному самозабезпеченні.

Художній  керівник і режисер –  Ємець Світлана  Олександрівна

Педагог, сценограф – Дуднік Світлана Леонідівна

Педагог, хореограф, гример, костюмер  – Пилипець Юліана Дмитрівна

Педагог, хореограф – Волкова Дар’я Михайлівна

Педагог, хореограф – Войцехович Ганна Юріївна

Технічна підтримка – Ємець Андрій Васильович

sonechko-blog«СОНЕЧКО РЯТУЄ СВІТ» Добра і світла комедія про протистояння тих, хто створює і тих, хто руйнує. Дружба і зрада, взаємодопомога і непорозуміння , перше кохання і нерішучість переплетені  насиченому струмені подій. Чи вдасться героям врятувати Королеву Ромашок і запобігти планам Тлі?

 

 

hto-princessu-blog«ХТО ПРИНЦЕСУ ПОЦІЛУЄ»

Цар Царства Тридев’ятого, держави тридесятої Єгор Перший  разом зі своєю дружиною царицею Тамарою  хочуть  видати заміж свою дочку, принцесу  Оленку. 
Оленка не відрізняється  ані особливим розумом, ані талантами, проте  претендентів на її руку знаходиться декілька. Серед них принц англійський, барон французький фон дер Фіндер,  султан турецький, емір бухарський  Алі  Баба Алі  Хан, богатир  Аніка - воїн.

 

jili-buli-blog«ЖИЛИ – БУЛИ»…

Про творче мислення, або про парадоксальні висновки, які можна винести з відомої всім історії.Одного разу персонажі  казки про Курочку Рябу та пушкінські герої Дуб  Зелений та Кіт вчений замислилися над цікавими і нестандартними запитаннями. Наприклад, навіщо Дід і Баба з «Курочки ряби» били золоте яєчко. Або ось - чому вони плачуть, коли яйце розбилося, якщо самі ж цього і хотіли.

 

tprus-blog«ТПРУСЬ! АБО ІСТОРІЇ КОТА ФІЛОФЕЯ»

На горищі будинку  старий  Кіт Філофей разом з іншими бездомними котами – білою кішкою  Кицею, чорним котом Мурзиком,  рудим кошеням Фунтиком та іншими котами -  вирішують судити людей. Кожна  тварина надзвичайно  віддана своєму господареві , але саме  люди  стали  причиною того, що тварини втратили дім. Коти впевнені , що прийде час, і вогники добра засвітяться у кожному будинку нашої величезної планети.

 

u-morskomy-blog«ЯКОСЬ У МОРСЬКОМУ…»

Морське – містечко біля моря. Там живуть морські мешканці. В них на руках і ногах перетинки, а на ребрах зябра. Вони їдять рибу і п’ють морську воду. Школа побудована у вигляді маяка. Там навчають морським предметам та морському мистецтву.

Джерело: swija.com.ua

You have no rights to post comments