Среда, апреля 01, 2020

1456843295_dsc_0387_c_cПРОЕКТ РЕЗОЛЮЦІЇ Громадських зборів 30 травня 2016 року на Майдані Героїв в місті Запоріжжі

З часу перемоги Революції Гідності Україна знаходиться в стані війни з зовнішнім агресором – Російською Федерацією та з внутрішнім ворогом – сепаратизмом та колабораціонізмом.

Росія анексувала Кримський півострів та відірвала значний шмат територій Донецької та Луганської областей. Тепер російські регулярні війська разом із озброєними бандами місцевих терористів та найманців безперервно порушують перемир’я, встановлене Мінськими домовленостями. Росія намагається всіляко розхитувати ситуацію на мирній частині України, повсюди вчиняючи сепаратистські вилазки та демарші.

Українська спільнота в особі сумлінної частини патріотично налаштованого населення стійко та звитяжно протистоїть намаганням російської агресії знищити державну незалежність та соборність України. Кращі сини Вітчизни вступають до лав Збройних сил України та Національної гвардії. Волонтери та просто активні громадяни жертвують останнім та роблять все можливе для наближення Перемоги, чим можуть допомагають півтора мільйонам переміщених осіб із АРК та окупованих районів Донбасу. Люди нічого не жаліють та щоденно кладуть жертви на олтар майбутньої квітучої Батьківщини, що нерозривно пов’язують з поверненням анексованих та загарбаних територій та суттєвим поліпшенням рівня життя простих громадян аж до досягнення європейських стандартів.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що для повернення окупованих територій військового вирішення не існує. За цих обставин, здавалося б влада має розуміти що залишаються тільки дипломатичний та соціально-економічний шляхи вирішення проблеми соборності України в довоєнних межах. Це означає, що життя українців має бути якісно покращене і надалі покращуватися кожен день. Щоб ті, хто голосував на спевдореферендумах в Криму та на Донбасі схаменулися в своїй несамовитій колабораціоністській дурості, розкаялися та добровільно запросили повернення під жовто-сині прапори.

Як не дивно, цього не відбувається. Напроти! Виробництво згортається, зростає безробіття, фактично заморожені зарплати, пенсії та соціальні виплати (недавня мізерна про людське око надбавка – то сміх крізь сльози та ганьба для держави), посилюється занепад соціальних галузей – медицини, освіти та культури. Ті темпи щорічного зростання про які заявив прем’єр Гройсман, розраховані на двадцять років досягнення економікою довоєнного рівня, не здатні задовольнити в нашій країні нікого. Мільярди доларів іноземних запозичень та допомоги геть всі зникли в невідомому напрямку – ніхто з людей не відчув покращення ні на один ламаний цент. А повертати ж нам… Вже давно у народу з’явилося та з кожним днем стає біль наочним відчуття, що влада переслідує зовсім іншу мету, ніж Перемогу та розквіт життя українців.

На тлі всього цього неподобства особливим політичним блюзнірством та відвертим знущанням над населенням виглядає постійне поступове підвищення комунальних тарифів. Нинішня пост-майданівська влада прийшла на тариф 798 гривень за 1000 кубометрів газу. Всього за два роки спочатку уряд Яценюка, а тепер вже й уряд Гройсмана примудрилися підняти тариф майже в 10 разів. Подібний стрибок відбувся і з тарифом на електрику. В результаті через вплив цих двох головних складових пропорційно зростають тарифи на всі інші комунальні послуги.

Тепер у вигляді палички-виручалочки народу влада підкладає величезну свиню у вигляді тотального субсидування, загоняючи населення країни в добре підзабуті сталінські колгоспи колективного зубожіння. З цієї ями за власною волею не вийти, бо прийдеться сплачувати повну ціну послуг ЖКГ. Зате будь-якої миті влада може відмовити в наданні субсидії індивідуально або в складі колективнї соціальної групи. Це вже ознаки навіть не кріпацтва, а рабства.

При цьому збоку запроданців політиканів і чиновників все частіше лунають голоси накшталт, хто не згоден з соціально-економічною політикою чинної влади, той працює на Путіна. Яка ж цинічна брехня. Тобто якщо ти за Україну то маєш терпляче зносити всі ті безмежні знущання, що застосовує ця влада? А як же перемагати російську експансію у мирний спосіб? Ну який донецький сепар або кримський колаборант розкається у зраді, бачачи як народ України ремсує та гине у ярмі корупціонерів і грабіжників? То від чиїх рук насправді гине Україна? Питання навіть не риторичне. Відповідь очевидна.

Громадські збори 30 травня на майдані Героїв, приймаючи цю резолюцію пристають до Звернення Запорізької міської ради до КМУ та НКРЕКП від 30 березня 2016 року та заявляють про вимогу відмінити постанови про підвищення газових тарифів та повернутися до тарифу 1299 грн, що діяв першого квітня 2015 року.

Громадські збори прийняли та затвердили Звернення до депутатів Запорізької обласної ради з вимогою підтримати спільну позицію з Запорізькою міською радою та прийняти власне звернення до Верховної ради, Президента України, Кабінету міністрів та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Громадські збори заявляють про продовження протестів Запорізької громади проти тарифів на споживання населенням електрики, та у разі ігнорування Запорізькою обласною радою Звернення Громадських зборів та/або  подальшого ігнорування державною владою вимог щодо зменшення тарифу на споживання газу.

Громадські збори залишають за собою право заклику до Безстрокової акції громадянської непокори у вигляді масової відмови від сплати комунальних платежів до задоволення вимог цих та майбутніх громадських зборів.

Громадські збори закликають всі громади міст, районів, місцевих об’єднань та сільських рад Запорізької області підтримати цю резолюцію на зборах у своїх громадах.

Громадські збори закликають народних депутатів та депутатів всіх рівнів місцевої влади підтримати ініціативу громади Запоріжжя та внести аналогічне питання до розпорядку денного найближчої сесії своєї ради.

Щодо апологетів подальшого грабунку народу України звідси і аж до повного скону, нагадуємо, що спочатку треба загорнути бульдозерами та зрівняти з земною поверхнею Холодний Яр, а також втопити граніт нездоланної Хортиці, порубати до ноги всі смереки на Карпатських кручах та не забути висушити Шацькі озера. Як подужаєте - отоді й запануєте. А до того часу й споконвічно від діда-прадіда та на всі віки це наша українська земля!

СЛАВА УКРАЇНІ!

You have no rights to post comments