Среда, мая 27, 2020

pm521image003Шановні запоріжці

Стартує останній третій та самий масовий етап атестування запорізьких поліцейських. Атестаційні комісії поспілкуються близько з 4000 представниками запорізького гарнізону поліції. В складі кожної  атестаційної комісії працюють три представника запорізької громадськості. Загалом їх 18 чоловік та жінок. ЗОГО «Правозахисник Запоріжжя»  у складі атестаційних комісій представляє Слєсарь Олексій Вікторович.   

Для того, щоб зробити крок до реформування запорізької поліції, не допустити до нового державного  органу осіб, які   заплямували себе різними протиправними справами, сьогодні як ніколи потрібна допомога запорізької громади. Небайдужі громадяни вже надали в організацію інформаційні матеріали. Але ми просимо усіх  запоріжців та мешканців області, які довіряють ЗОГО «Правозахисник Запоріжжя» і мають інформацію (газетні статті, аудіо- та відео- інформація, інші джерела інформації) про осіб, що працювали в поліції (міліції) та заплямували себе різними протиправними справами,  мають  за собою відповідний антисоціальний шлейф та не повинні ввійти до складу нової поліції, ми просимо повідомляти цю інформацію за електронними адресами: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Уся інформація буде вивчена нашими фахівцями та передана до атестаційних комісій. За усіма резонансними випадками ми проведемо журналістське та громадське розслідування.

Із списком осіб, що проходять атестування можна ознайомитись за електронною адресою: https://zp.npu.gov.ua/uk/publish/category/137842

З повагою, «Правозахисник Запоріжжя»

You have no rights to post comments