Суббота, января 23, 2021

e00128 квітня за ініціативи Консультаційно-експертної ради при ГУМВС України в Запорізькій області батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Скіф» розпочав навчання на курсах екстреної медичної долікарської допомоги.

Основна мета навчання – отримання знань з надання своєчасної допомоги в бойових умовах та допомога цивільному населенню. Теоретична і практична підготовка на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти буде проходити протягом чотирьох днів. По закінченню кожен боєць отримає офіційний сертифікат Міністерства охорони здоров’я України.

Як зазначив командир батальйону «Скіф» полковник міліції Ігор Новосельський, такі знання вкрай необхідні в сучасних умовах несення служби в зоні АТО.

e002

Під час проведення інструктажу Ігор Борисович націлив своїх підлеглих на дотримання дисципліни, уважності,сумлінного ставлення до навчання.

003

Голова Консультативно-експертної ради при ГУМВС області Вадим Вишинський підкреслив необхідність розширення співпраці між співробітниками запорізької міліції та громадськими організаціями. Громадськість і надалі буде робити все можливе для зміцнення морального духу та підвищення навичок бійців, зміцнення обороноздатності Запорізької області.

Джерело: ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області

You have no rights to post comments