Воскресенье, сентября 20, 2020

3-ovoyСтарша дочка президента Узбекистану Іслама Карімова Гульнара померла 5 листопада внаслідок отруєння, повідомляє анонімне джерело. Офіційний Ташкент мовчить.

44-річна Гульнара Карімова, за повідомленням співробітника Служби національної безпеки Узбекистану, який побажав залишитися неназваним, була отруєна й померла 5 листопада, передає "Центр-1".

1-gulnara_karimova

Вночі того ж дня вона була похована на кладовищі "Мінор" у Ташкенті, а її могилу зрівняли із землею, стверджує він.

За словами джерела, воно особисто брало участь у процесі поховання Гульнари Карімової, а зважилося на телефонне інтерв'ю з Ц-1, побоюючись за долю її дітей, – сина Іслама і доньки Іман, які залишаються в Ташкенті у безпорадній ситуації.

того, інформація про смерть Гульнари поширюється й через соціальну мережу. Аккаунт у Twitter "Покажіть Гульнару" звертається до журналістів та міжнародних експертів, що спеціалізуються на Центральній Азії, стверджуючи про смерть Карімової й вимагаючи, якщо це не так, показати її на публіці або хоча б у відеозверненні.

Інший аккаунт в Twitter, що пише від імені Гульнари Карімової, але викритий журналістами радіо "Свобода" як фейк, в останні дні почав проявляти особливу активність, намагаючись переконати всіх, що старша донька покійного президента жива, але тим самим викликаючи ще більші побоювання, що інформація про її смерть може виявитися правдою.

опубліковане вночі 22 листопада селфі з телефоном в руці, на якому відкрита фейкова сторінка Гульнари Карімової в Twitter, ще більше наводить на думку, що, можливо, "узбецька принцеса" дійсно вже залишила цей світ.

2-63a0df7fa1

Як раніше повідомляли, 28 серпня стало відомо, що президент Узбекистану Іслам Карімов потрапив до лікарні з інсультом. 29 серпня ЗМІ повідомили про смерть узбецького лідера. 2 вересня про смерть Карімова повідомили офіційно.

Джерело: unian.ua

You have no rights to post comments