• Стрела zp.ua
  • "Белая стрела" Газета
  • Чрезвычайные происшествия
  • Правозахисник Запоріжжя
  • Блог Вадима Вышинского
  • ПЗВ Запоріжжя

Запорожье

    Новости Запорожья

    Власть Запорожья

Разделы

  • Новости Украины
  • Новости Запорожья
  • Мировые новости
  • Актуально
  • Власть Украина
  • Власть Запорожье
  • Выборы
  • Расследования
  • Криминальные новости
  • Общество, жизнь и новости культуры
  • Новости экономики
  • Новости здоровья
  • Экологические новости
  • Интересное
  • Новости спорта
  • Интервью
  • Досье
  • Репортаж (фото)
  • Карта сайта
  • Контакты
  • Рух нових сил

Актуальные Запорожье

  • Запорожці на самому велелюдному протесті з <...>
    img-20171210-wa0006
  • Спроба залякати не вдалася. Всі на місці, <...>
    listivka_obrizka_10_12_17
  • Запорізькій області, як і всій Україні, <...>
    unnamed_d4d37
  • Останній козир влади проти Майдану. Як не <...>
    20171022_135012
  • Звернення Запорізького обласного осередку <...>
    303364_c
  • Подорожні нотатки запорожця - захисника <...>
    1-20171026-_c_c
  • Російськомовний мітинг на спасіння і <...>
    7-dscf6357_c_c
  • Громоподібний Михаїл! Викривальна промова <...>
    48_o_c
  • День Независимости Украины в Запорожье. <...>
    dsc01584_c_c
  • Самый светлый светский праздник омрачен <...>
    3_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Антикриминальные разборки в Запорожье. Игра <...>
    lucenko_razvodit_lapami
  • Совсем непопулярная тема. Массовые репрессии <...>
    pamiatnik_gertvam
  • Первая зарубежная телеконференция <...>
    saakasvili_telekonferencia
  • Запорожская областная политическая партия <...>
    1vbv
  • Запорожская ПП «Рух нових сил» осуждает <...>
    43_n_c_c
  • Итоги и перспективы жилищных субсидий в <...>
    237
  • Народний гнів зростає... та участь <...>
    34_n_c_c
  • К оценке риска экологической катастрофы в <...>
    41_n_c_c
  • Если нет времени на отдых, то работать нужно <...>
    dsc_3848_c_c
  • Начались массовые избиения, открытый <...>
    image
  • Так мы видим из Запорожья: как быстро и <...>
    rns
  • Новая власть в Украине - это каста. На <...>
    peredaca
  • Як сьогодні запоріжці запалювали та гасили в <...>
    412_n_c_c
  • Три революции – три предательства. Взгляд из <...>
    inshkraina
  • Верховная Рада приняла пакет законов <...>
    saakashvili_insha_ukrajina_67_c_c_c_c
  • Отклик на съезд партии «Рух нових сил <...>
    ____1481_771x517_c
  • К первой третьей годовщине на престоле свет <...>
    56images_c
  • Со временем все новые черты проступают в <...>
    73354
  • Запорожцы на съезде митинге партии <...>
    img_0040_c
  • Запорожская область устояла как гранитная <...>
    maxresdefault_c_c_c
  • Трудовая миграция и вымирация в Запорожской <...>
    i_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Кто видел Запорожскую мафию? Никто… А она <...>
    5i_c_c_c
  • Отрадные перемены в праздновании Дня Победы <...>
    04-unnamed
  • Патриоты и барыги. Закон бытия - единство и <...>
    hqdefault_c_c_c_c
  • Запорожье не самый коррупционный край в <...>
    3ec2b

Зазвучали по-новому сурми! В Запоріжжі відбувся перший мітинг протесту нових сил (Фото. Відео)

06.12.2017 22:27
3311

20171206_105346_cСьогодні зранку одночасно з надходженням повідомлень про спробу силового розгону наметового містечка в Києві та затримання Михайла Саакашвілі, ми отримали повідомлення про першого постраждалого активіста із Запоріжжя.

Це сталося вчорашнім ранком під час протестів проти спроби незаконного затримання Михайла Саакашвілі представниками ГПУ, СБУ та поліції. Одного з дванадцяти наших слухачів «школи 300 спартанців» у Києві було звіряче побито та понівечено поліцаями прямо у дворі будинку по вулиці Костьольній. В нього зламані ребра, та чисельні забої по всьому тілу, бо добивали ногами.

Товариші не ризикнули довірити побратима, чиє ім’я з міркувань його ж безпеки поки тримаємо в таємниці, офіційній системі київської медицини. Ще надто яскраві спогади, коли 26.01.2014 року запорізькі медики визивали до доставлених поранених активістів «беркутню» і без надання будь-якої медичної допомоги відвозили до райвідділків для подальших тортур і беззаконня. Зараз він знаходиться у наметовому містечку, де отримує лікування від медиків-волонтерів.

Загалом розвиток останніх подій дуже нагадує те, що було на Майдані в грудні 2013-січні 2014 року, а в діях депутатів Верховної Ради. Розгул парламентської реакції завершився прийняттям репресивних законів 16 січня. Як і тоді, реакція тоталітарної влади перейшла в наступ, використовуючи всі наявні методи масових та індивідуальних репресій і шантажу. Єдине, до чого ще не дійшли, так це до розстрілів, бо викрадення людей, тортури та неправомірні судові вироки вже мають місце.

Що ж хай поки що кати радіють! Вони завжди, як та осіння гнусява комарілья, радіють перед неминучим кінцем. Просто не вміють працювати за законом, або хочуть показати свою дурну силу. Прийшли до квартири Михайла Саакашвілі і все зробили в незаконний спосіб: не пред’явили судової ухвали на обшук, не зачитали рішення про затримання, не допустили до участі адвокатів та фізично заважали народним депутатам. Як так сталося, що «затриманий» спромігся видряпатись на дах не кажуть, зате так голосно регочуть у Верховній Раді, що аж будівля пішла хвилями від ритмічного коливання трьохсот пузанів. Хоча сміятися треба над недолугістю прокурорів з поліцаями, як вони вдесятьох стягували з даху президента-Супермена Міхеіла! Ганьба! То не офіцери – то сцикуни з дитячої пісочниці.

Тепер вони фальшивими голосами підспівують генпрокурору Луценко, називаючи власний кримінальний злочин – викрадення людини, втечею з під варти. Всі могли бачити з прямої телетрансляції на каналі Newsone та незалежного ТВ, що Михайла Саакашвілі без будь-якого спротиву було взято в кайданки та посаджено в мікроавтобус в оточенні співпрацівників СБУ. Там він поводився сумирно, жодним чином не вдаючись до дій, що можуть кваліфікуватись як спроба втечі. Тоді деякі більш-менш врівноважені продажні експерти вдались до пояснень, що нібито натовп прихильників побив вікна та зламав двері в бусику та силоміць визволив Саакашвілі. Але й ця версія не витримує критики… Хтось же розстібнув «браслета» на руці президента, а ключик був тільки в кишені у старшого сбушника. Та й поліція, що тільки-но тримала щільно в облозі цитадель-бусик, враз кудись зникла. Все це ознаки тільки однієї можливої обставини – згори дали команду відпустити.

Ось в такий нелегкий час вчора 5-го грудня Запорізький штаб РНС закликав демократичні сили та небайдужих громадян вийти на першу в Запоріжжі акцію протесту проти влади політичних репресій, тоталітаризму та диктатури олігархії.

20171206_102644

20171206_102617

20171206_102621

20171206_105220

20171206_105346

Нехай акція пройшла в присутності ста осіб та й за мінімальної підтримки тільки партії «Справедливість Валентина Наливайченка» (прийшло тільки двоє представників), але враховуючи обмаль часу на анонс і підготовку та ранішню годину проведення, сьогоднішній мітинг можна вважати вдалим початком майбутніх велелюдних протестів.

Організатори не розраховували на вихід до учасників мітингу когось з губернського начальства. Там вже давно так зажерлись, що не спілкуються з людьми ні за яких обставин. Чого очікувати від влади, що ігнорує навіть Голодомор і День жертв політичних репресій? Що ви, губернатора ніколи немає на місці, особливо по вихідних. Він їздить до синка, що навчається в німецької академії підводного флоту – на спадкоємця слави «вовків адмірала Деніца». Отакий в нас крислатий губернатор Бриль, а який губернатор, така й губернія…

Тож в якості подарунку організатори мітингу протесту підготували для обласного чиновництва чудовий сюрприз – напрочуд потужний звук. Чути було навіть в туалеті у підвалі. Як водиться мітинг розпочався з виконання Національного Гімну України і зберігав динаміку на протязі двох годин. Також на відзнаку Дня Збройних Сил України, було оголошено хвилину мовчання в шанування пам’яті всіх загиблих бійців і добровольців, що полягли в боях з російським окупантом.

Один за одним виступаючі проголошували промови, в яких лейтмотивом звучало - ця влада вже настільки забрехалася та «нацарювалася», що має якнайшвидше піти, поки в народу ще лишаються хоч якісь шанси на виживання в своїй власній країні.

В цьому сенсі цікавими були виступи громадського активіста Олександра Козиряцького

та яскрава промова лідера запорізького «Руху нових сил» Вадима Вишинського.

Рух нових сил Запоріжжя

 
Твитнуть

17322

Google
Пользовательский поиск

Поиск ...

  • Поиск

По датам

Декабрь 2018
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ложь, манипуляции и жажда власти - немецкий телеканал выпустил разоблачительный фильм о Путине (Видео)

“Покушение на Россию” фильм. (Видео)

naslednik-39

Чтобы помнить! Расследование: как убивали активистов Майдана

273880

Украденная роскошь доступного Межигорья (Фото)

Megigorie3_copy

''Хонка'' Януковича (фото)

Honka

Интерьер усадьбы Виктора Пшонки (Фото)

k6-dvorec_pshonki_01

Криминальная оккупация Украины (полная версия)

k6-dvorec_pshonki_01

 

--------------

 

klub

На блоге Вадима Вышинского открыта новая рубрика - "Клуб по интересам".

Рубрика содержит широкую подборку книг по военно-исторической, политической и бизнес-тематике.

---------------------------

Сайт с. Михайловка, Вольнянского района.

2016-03-05_09_36_19

Новые комментарии

  • Загинув юний воїн-сирота Сіваш...
    Господи, спаси и сохрани! Совсем ещё маленький!Это...
    05.09.18 17:41
  • Как в Запорожье борются с субс...
    Если в Польше, например, 2% населения на субсидиях...
    30.05.18 15:43
  • Катастрофа MH17: Москва знала ...
    Следствие JIT (Международная следственная группа) ...
    24.05.18 12:30
  • Запорожское СБУ с неприглядной...
    Найперше Служба безпеки України повинна займатись ...
    19.05.18 08:31
  • Итоги и перспективы жилищных с...
    Приблизно 15-20% тих, хто сьогодні отримує субсиді...
    29.04.18 16:43
  • Не залишають надію на повзучий...
    Если же Порошенко проиграет президентские выборы, ...
    20.04.18 14:59
  • Погляд із Запоріжжя: ГПУ веде бої ...
    1513682520-9484
  • Третье Германское нашествие на ...
    volnynsk2
  • Правда про події в Києві на Марші ...
    rech_saakashvili_17_12_17
  • В Запоріжжі відбувся марш протесту ...
    20171214_101905_c
  • Запорізька патрульна поліція = ОПГ ...
    policiazp
  • Повимахали дубами, а все в ...
    3456pp83_771x517_c
  • Зазвучали по-новому сурми! В ...
    20171206_105346_c
  • Головні підсумки Народного ...
    impichment_zamist_revolution
  • Запорожці прорвались до Києва. ...
    ___c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Запорізький завод високовольтної ...
    orca-image-1511781041572.jpg_1511781041648_c
  • Чи знають запорожці, що таке ...
    maxresdefault_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Длинный язык снова подвел ...
    f8_l
  • Знайте, Запорожці! Славна Воля вже ...
    1-887957_1958576_c_c_c
  • Як в Запорізькій області ...
    45_c_c_c
  • Ще один грузин - справжній син ...
    796465_main
  • Б’є вода на два потоки: правда і ...
    20171017_100749
  • Запорожское СБУ с неприглядной ...
    ee
  • Процветающая коммунистическая ...
    buriak_za_znr
  • Самый-самый… Запорожский ...
    56282_c
  • Заступились за Запорожье и ...
    mmby10wapsg
  • В Запорожской области в движение ...
    1--unnamed
  • Безвиз и новая политсила с её ...
    5_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Экологи против Фирташа. ...
    unnamed_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
  • Україна не Росія - Запоріжжя не ...
    1-hqdefault_c
  • Судьба Гуляйполя вновь в центре ...
    _c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c_c
ПогодаПрогноз погоды
Погода в Запорожье

влажность:

давление:

ветер:

Погода в Киеве Погода в Житомире 

Вход



  • Забыли пароль?
  • Забыли логин?

Информация по сайту

Пользователи : 11
Статьи : 3628
Просмотры материалов : 8030549
Новости Стрела

Copyright 2010-2017

Перепечатка материалов сайта разрешена только с указанием ссылки: Strelaua.com

5492 from 3655